Nastopajoči!

PETEK

 

Laibach

www.laibach.nsk.si

Pero Lovšin

 

Van Gogh

http://www.van-gogh.co.yu

Leeloojamais

www.leeloojamais.com/

Naio ssaion

www.naiossaion.com

Kombo Zlatka Kaučiča  

D.D.V.

www.kurnik.net/band-ddv/index2.html

Kaoz

www.kaoz1.com/

Pointless

http://users.volja.net/pointless/

SOBOTA

 

Siddharta

www.siddharta.net/

Let 3

www.let3.hr/

DanD

www.dan-d.net

Orlek

www.orlek.org/

K.U.T. GAS

 

Plebs

www.plebs.it

PREDIZBORI

 

NEDELJA

 

Emil Bulls

www.emilbulls.de

Magnifico

www.magnifico.info

Slon in sadež

www.sloninsadez.com

Anavrin

www.anavrin.org

Tha FLOW

www.thaflow.com

PREDIZBORI

 

KRATKA PREDSTAVITEV GLASBENIH SKUPIN

Urnik nastopov

PETEK

 

     
Kombo Zlatka Kaučiča SLO 17:30 18:45 PETEK, 8.7.2005

Pointless

SLO 19:00 19:20 PETEK, 8.7.2005

Kaoz

SLO 19:30 19:55 PETEK, 8.7.2005

D.D.V.

SLO 20:05 20:35 PETEK, 8.7.2005

Naio ssaion

SLO 20:45 21:20 PETEK, 8.7.2005

Leeloojamais

SLO 21:30 22:10 PETEK, 8.7.2005

Laibach

SLO 22:45 0:00 PETEK, 8.7.2005

Pero Lovšin

SLO 0:15 1:15 PETEK, 8.7.2005

Van Gogh

SCG 1:30 2:30 PETEK, 8.7.2005

SOBOTA

 

 

 

 

Day Out SLO 17:40 18:05 SOBOTA, 9.7.2005
Aperion SLO 18:05 18:30 SOBOTA, 9.7.2005
Levitan SLO 18:30 18:55 SOBOTA, 9.7.2005
Moonart SLO 18:55 19:20 SOBOTA, 9.7.2005
Phantom Lords I 19:20 19:45 SOBOTA, 9.7.2005

Plebs

I 19:50 20:30 SOBOTA, 9.7.2005

K.U.T. GAS

SLO 20:40 21:25 SOBOTA, 9.7.2005

Dan D

SLO 21:35 22:20 SOBOTA, 9.7.2005
presenečenje
22:20 22:25 SOBOTA, 9.7.2005

Siddharta

SLO 22:45 24:00 SOBOTA, 9.7.2005

Let 3

HR 0:20 1:20 SOBOTA, 9.7.2005

Orlek

SLO 1:35 2:30 SOBOTA, 9.7.2005

NEDELJA

 

 

 

 

Hush SLO 17:40 18:05 NEDELJA, 10.7.2005
Žurdov SLO 18:05 18:30 NEDELJA, 10.7.2005
Maršali SLO 18:30 18:55 NEDELJA, 10.7.2005
Tubestone SLO 18:55 19:20 NEDELJA, 10.7.2005
Adastra SLO 19:20 19:45 NEDELJA, 10.7.2005

Tha FLOW

SLO 19:50 20:20 NEDELJA, 10.7.2005

Anavrin

SLO 20:30 21:00 NEDELJA, 10.7.2005

Slon in sadež

SLO 21:10 22:05 NEDELJA, 10.7.2005

Emil Bulls

NEM 22:20 23:10 NEDELJA, 10.7.2005

Magnifico

SLO 23:30 0:35 NEDELJA, 10.7.2005

Prizorišče

Parkiranje motociklov bo pred vhodom na prizorišče (na vhodu so ves čas prireditve varnostniki).

 

Dodatne dejavnosti

PETEK      
Neodvisni filmi 20:00 24:00 PETEK, 8.7.2005
DJ KOVA na glavnem prizorišču (rock) 02:30 05:00 PETEK, 8.7.2005
DJ DANAJA na otoku (funky) 24:00 05:00 PETEK, 8.7.2005
SOBOTA      
Časopis Rock Otock   11:00 SOBOTA, 9.7.2005
Jutranja aerobika 11:00 12:00 SOBOTA, 9.7.2005
Nogomet v blatu - nagrade 12:00 14:00 SOBOTA, 9.7.2005
Kreativna delavnica - modna 12:00 14:00 SOBOTA, 9.7.2005
Kreativna delavnica - poslikava majic 12:00 14:00 SOBOTA, 9.7.2005
Kreativna delavnica - izdelava nakita 12:00 14:00 SOBOTA, 9.7.2005
Kreativna delavnica - literarna 12:00 14:00 SOBOTA, 9.7.2005
Kreativna delavnica - frizerska 12:00 14:00 SOBOTA, 9.7.2005
Poslikava telesa 12:00 14:00 SOBOTA, 9.7.2005
Klovn Ludek 13:00 14:00 SOBOTA, 9.7.2005
Zabavne igre v blatu - nagrade 14:00 14:45 SOBOTA, 9.7.2005
Model RO (nastopajo lahko tudi pari) - nagrade 14:45 15:10 SOBOTA, 9.7.2005
Miss RO (nastopata lahko tudi dve naenkrat) - nagrade 15:10 15:50 SOBOTA, 9.7.2005
Miss mokre majice - nagrade 15:50 16:15 SOBOTA, 9.7.2005
Improleptika (Slon, Pižama, Tešky...) 16:15 17:15 SOBOTA, 9.7.2005
Odprti mikrofon 17:15 17:30 SOBOTA, 9.7.2005
Neodvisni filmi 20:00 24:00 SOBOTA, 9.7.2005
DJ KOVA na glavnem prizorišču (rock) 02:30 05:00 SOBOTA, 9.7.2005
DJ DANAJA na otoku (funky) 24:00 05:00 SOBOTA, 9.7.2005
NEDELJA      
Časopis Rock Otock   11:00 NEDELJA, 10.7.2005
Jutranja aerobika 11:00 12:00 NEDELJA, 10.7.2005
Nogomet v blatu - nagrade 12:00 14:00 NEDELJA, 10.7.2005
Kreativna delavnica - modna 12:00 14:00 NEDELJA, 10.7.2005
Kreativna delavnica - poslikava majic 12:00 14:00 NEDELJA, 10.7.2005
Kreativna delavnica - izdelava nakita 12:00 14:00 NEDELJA, 10.7.2005
Kreativna delavnica - literarna 12:00 14:00 NEDELJA, 10.7.2005
Kreativna delavnica - frizerska 12:00 14:00 NEDELJA, 10.7.2005
Poslikava telesa 12:00 14:00 NEDELJA, 10.7.2005
Trebušni ples ob tam-tam bobnih 13:00 14:00 NEDELJA, 10.7.2005
Zabavne igre v blatu - nagrade 14:00 14:45 NEDELJA, 10.7.2005
Model RO (nastopajo lahko tudi pari) - nagrade 14:45 15:10 NEDELJA, 10.7.2005
Miss RO (nastopata lahko tudi dve naenkrat) - nagrade 15:10 15:50 NEDELJA, 10.7.2005
Miss mokre majice - nagrade 15:50 16:15 NEDELJA, 10.7.2005
Improleptika (Slon, Pižama, Tešky...) 16:15 17:15 NEDELJA, 10.7.2005
Odprti mikrofon 17:15 17:30 NEDELJA, 10.7.2005
Neodvisni filmi 20:00 24:00 NEDELJA, 10.7.2005
DJ KOVA na glavnem prizorišču (rock) 00:35 02:00 NEDELJA, 10.7.2005
VSE DNI PRIREDITVE      
Kar češ brass band     VSE DNI
Vedeževalka Miša (osho tarot)     VSE DNI
Bruhanje ognja     VSE DNI
Kačonosec     VSE DNI
Žonglerji     VSE DNI
Odbojka na mivki     VSE DNI
Kopanje v Krki (na lastno odgovornost)     VSE DNI
Blatne radosti (na lastno odgovornost)     VSE DNI
Masaža     VSE DNI
Tržnica     VSE DNI
Pranje oblačil (ELECTROLUX)     VSE DNI
Miljenje (AXE)     VSE DNI

 

Začetek slovenskega finala predizbornega festivala Za Rock Otočec 2005

V soboto 7. maja 2005 se v prireditveni dvorani MC Patriot v Slovenskih Konjicah začenja slovenski finale predizbornega festivala mladih neuveljavljenih glasbenih skupin ZA Rock Otočec 2005. Od februarja do maja se je v 23 slovenskih mestih na lokalnih predizborih pomerilo 117 mladih neuveljavljenih glasbenih skupin. 23 zmagovalcev lokalnih predizborov in ena glasbena skupina po izboru nacionalnega organizatorja, se bodo v prihodnjih dveh mesecih pomerili na osmih slovenskih finalnih predizborih, ki jih organizira Mladinski center Dravinjske doline - nacionalni organizator predizbornega festivala ZA Rock Otočec 2005.

V soboto 7. maja, se bodo na prvem od osmih slovenskih finalnih predizborov, pomerile glasbene skupine: 5. ELEMENT - zmagovalci lokalnega predizbora v Ptuju, LEVITAN - zmagovalci lokalnega predizbora v Žalcu in AUSTRALOPITEK - zmagovalci lokalnega predizbora v Idriji. Najboljšo glasbeno skupino bo na predizboru izbirala publika in strokovna žirija. Naslednjih sedem sobot se bo v prireditveni dvorani MC Patriot v Slovenskih Konjicah pomerilo preostalih 21 glasbenih skupin. Osem zmagovalcev posameznih slovenskih finalnih predizborov, si bo priborilo možnost nastopa na velikem odru Festivala Rock Otočec 2005, ki bo na Otočcu med 8. in 10 julijem.

TERMINI IN NASTOPAJOČE SKUPINE NA SLOVENSKIH FINALNIH PREDIZBORIH ZA ROCK OTOČEC 2005

Finalni predizbori bodo v prireditveni dvorani MC Patriot v Slovenskih Konjicah.

Sobota 7.5.2005 ob 20. uri:
5. ELEMENT - zmagovalci lokalnega predizbora v Ptuju
LEVITAN - zmagovalci lokalnega predizbora v Žalcu
AUSTRALOPITEK - zmagovalci lokalnega predizbora v Idriji

Sobota 14.5.2005 20. uri:
SENSATION - zmagovalci lokalnega predizbora v Piran/Portrtož
THE PUPPETZ - zmagovalci lokalnega predizbora v Krškem
DAY OUT - zmagovalci lokalnega predizbora v Domžalah

Sobota 21.5.2005 ob 20. uri:
APERION - zmagovalci lokalnega predizbora v Slovenskih Konjicah
DIVISION - zmagovalci lokalnega predizbora v Mariboru
DEMIRON- zmagovalci lokalnega predizbora v Prekmurju

Sobota 28.5.2005 ob 20. uri:
DREAMS OF GENERATION - zmagovalci lokalnega predizbora v Sežani
MARŠALI - zmagovalci lokalnega predizbora v Dolu pri Ljubljani
FUNKY MORNING - zmagovalci lokalnega predizbora v Ajdovščini

Sobota 4.6.2005 ob 20. uri:
BFU - zmagovalci lokalnega predizbora vTrbovljah
ŽURDOV - zmagovalci lokalnega predizbora v Celju
- zmagovalci lokalnega predizbora v Velenju

Sobota 11.6.2005 ob 20. uri:
ASTRIS - zmagovalci lokalnega predizbora v Šmartnem ob Paki
TUBSTONE - po izboru nacionalnega organizatorja
SUPERLIZO - zmagovalci lokalnega predizbora v Grosuplju

Sobota 18.6.2005 ob 20. uri:
HUSH - zmagovalci lokalnega predizbora v Slovenj Gradcu
BLINDFOLD - zmagovalci lokalnega predizbora v Brežicah
IN A MAZE - zmagovalci lokalnega predizbora v Laškem

Sobota 25.6.2005 ob 20. uri:
KDO? - zmagovalci lokalnega predizbora v Zasavju
BILLY THE KID - zmagovalci lokalnega predizbora v Škofji Loki
- zmagovalci lokalnega predizbora v Kranju

Poziv k sodelovanju pri izvedbi predizbornega festivala: »Za Rock Otočec 2005«

Tudi v prihodnjem letu bo organizator največjega rock festivala v Sloveniji: Festival Novo Mesto organiziral glasbeni festival Rock Otočec. Vsako leto organizator omogoči na velikem odru nastopiti tudi mladim, neuveljavljenim glasbenim skupinam.

V ta namen Mladinski center Dravinjske doline, v soorganizaciji s Festivalom Novo Mesto organizira predizborni festival: »ZA Rock Otočec«.

V sklopu festivala bomo v sodelovanju z lokalnimi organizatorji širom po Sloveniji pripravili izbore najboljših mladih neuveljavljenih glasbenih skupin.
V letu 2005 želimo v organizacijo lokalnih predizborov vključiti čim večje število lokalnih organizatorjev, saj bomo s tem mladim, neuveljavljenim bendom še v večjem obsegu omogočili predstavitev tako v lokalnem, regijskem, kot tudi nacionalnem nivoju.

Ker v vas vidimo potencialne lokalne soorganizatorje, vas prosimo, da nam pripravljenost za sodelovanje sporočite v najkrajšem možnem času na naslov:

Mladinski center Dravinjske doline
Žička cesta 4a
3210 Slovenske Konjice
S pripisom »ZA Rock Otočec«,
in na elektronski naslov:
Tadej.slapnik@mcdd.si

Prosim, da nam v pismu opišete prostorske in tehnične zmogljivosti za izvedbo predizbora, navedete kontaktno osebo, njegov telefon in elektronski naslov.

Več informacij o predizbornem festivalu bo na voljo na spletnih straneh:
www.mcdd.si in www.rock-otocec.com.

Podrobnejše informacije lahko dobite po mobilnem telefonu:
031-348-930 – Tadej Slapnik


V nadaljevanju vam bomo predstavili, kako si zamišljamo naše sodelovanje.

Bolj pada, bolj smo mokri.

Festival Novo mesto: Franci Kek
in
Mladinski center Dravinjske doline: Tadej Slapnik