Nastopajoči 2006

PETEK, 7. julij 2006
17.15 MUVARUVAGRUVA do 18.00
18.15 Dirty Fingers (predizbor Italija) do 18.35
18.45 PUPPETZ do 19.10
19.25 BILLY THE KID do 19.50
20.05 DAY OUT do 20.35
20.50 WET BED do 21.15
21.30 NOCTIFERIA do 22.10
22.25 ZAKLONIŠČE PREPEVA do 23.25
23.40 PICIKATO BRASS BAND do 00.25
00.40 ŠANK ROCK do 1.30
01.45 SAUSAGES do 2.20
SOBOTA, 8. julij 2006
Predizborne skupine:
17.45 Chakra (Slov. Konjice) do 18.10
18.10 Out of plumb (A – St. Jakob) do 18.35
18.35 BHC (Novo mesto) do 19.00
19.00 Popeye (Pula) do 19.25
19.25 Blues Hurricanes (I - Firence) do 19.50
 
20.00 SREČNA MLADINA do 20.30
20.40 TOMAŽ DOMICELJ do 21.15 - Nastopil na prvem Rock Otočcu leta 1976!
21.30 ZMELKOOW do 22.20
22.35 VLADO KRESLIN do 23.35 - Nastopil na prvem Rock Otočcu leta 1976!
23.55 MAMA do 00.35
00.45 DEMOLITION GROUP do 01.25
01.40 THE POKERHEADS do 2.20
NEDELJA, 9. julij 2006
Predizborne skupine:
18.10 Sunbite (Kamnik) do 18.35
18.35 zmagovalec hrvaškega izbora do 19.00
19.00 Cosa nostra (Sladki vrh) do 19.25
19.25 Division (Maribor) do 19.50
 
20.00 TIDE do 20.25
20.35 PSIHOMODOPOP do 21.20
21.35 PARTIBREJKERS do 22.25
22.40 BIG FOOT MAMA do 23.40
23.50 DAN D do 00.45

Možen bo ogled svetovnega prvenstva v nogometu na velikem platnu.

Dodatne dejavnosti ROCK OTOČEC 2006

Razen blatnih in vodnih radosti bodo vse dodatne dejavnosti na bližnjem otoku, imenovanem INTRA otok.
"Otok, se imenuje "Intra",ker bo podjetje Intra lighting poskrbelo za posebno osvetlitev otoka."

PETEK, 7. julij 2006
OD
 
DO
Neodvisni filmi
20:00
 
24:00
DJ KOVA na glavnem prizorišču (rock)
02:30
  05:00
DJ ACO, DJ SIMONI
24:00
  05:00
       
SOBOTA, 8. julij 2006 OD   DO
Časopis Rock Otock     11:00
Jutranja aerobika 11:00  
12:00
Nogomet v blatu 12:00   14:00
Kreativna delavnica – izdelovanje nakita 12:00   14:00
Kreativna delavnica – make up 12:00   14:00
Kreativna delavnica - origami 12:00   14:00
Kreativna delavnica - literarna 12:00   14:00
Kreativna delavnica – frizerska (Frizerstvo Sašo) 12:00   14:00
Poslikava telesa 12:00   14:00
Zabavne igre v blatu 14:00   14:45
Igre s kajaki 14:00   16:00
Miha Debevec, Tomaž Rožanec - rock virtuoza na harmoniki 14:00   14:30
Model RO (nastopajo lahko tudi pari) - nagrade >> 14:45   15:10
Planetova Miss blata(nastopata lahko tudi dve naenkrat)- nagrade >> 15:10   15:50
Planetova Miss mokre majice / Miss Kolpa San - nagrade >> 15:50   16:15
Improleptika 16:15   17:15
Odprti mikrofon 17:15   17:30
Prenos tekme za tretje mesto na nogometnem svetovnem prvenstvu 21:00   23:00
Neodvisni filmi 23:00   24:00
DJ KOVA na glavnem prizorišču (rock) 02:30   05:00
DJ ACO, DJ SIMONI na INTRA otoku 23:00   05:00
       
NEDELJA, 9. julij 2006 OD   DO
Časopis Rock Otock     11:00
Jutranja aerobika 11:00   12:00
Nogomet v blatu - nagrade >> 12:00   14:00
Kreativna delavnica - modna 12:00   14:00
Kreativna delavnica – izdelovanje nakita 12:00   14:00
Kreativna delavnica – make up 12:00   14:00
Kreativna delavnica - literarna 12:00   14:00
Kreativna delavnica – frizerska (Frizerstvo Sašo) 12:00   14:00
Poslikava telesa 13:00   15:00
Zabavne igre v blatu / ABANKA - nagrade >> 14:00   14:45
Igre s kajaki 14:00   16:00
Model RO (nastopajo lahko tudi pari) - nagrade >> 14:45   15:10
Miss RO (nastopata lahko tudi dve naenkrat) - nagrade >> 15:10   15:50
Miss mokre majice -nagrade >> 15:50   16:15
Improleptika 16:15   17:15
Odprti mikrofon 17:15   17:30
Prenos finala Svetovnega prvenstva v nogometu Italija:Francija (Berlin - Olympiastadion) 20:00   22:00
Neodvisni filmi 22:00   24:00
DJ KOVA na glavnem prizorišču (rock) 00:35   02:00
       
VSE DNI PRIREDITVE      
Vedeževalka Miša (osho tarot)      
Bruhanje ognja      
Kačonosec      
Žonglerji      
Odbojka na mivki      
Kopanje v Krki (na lastno odgovornost)      
Blatne radosti (na lastno odgovornost)      
Masaža      
Razstava slik o spreminjanju podnebja      
Tržnica      
Pranje oblačil      
Pomoč pri umivanju      

Prizorišče

nastopajoči / lineup

Nastopajoči minulih Rock Otočcev so v arhivu